VILLANYMOTORSZERELŐ MUNKATÁRS

Munkatársat keresünk villanymotorok javításához, szereléséhez egyműszakos munkarendben

Feladatok

  • Ipari villanymotork javítása, karbantartása

Előnyök

  • Székesfehérvár környéki lakos
  • Villanyszerelői ismeretek

Címünk

8000 Princip Kft. Székesfehérvár, Had utca 7-9.

Elsősorban Székesfehérvár környékiek jelentkezését várjuk.
Jelentkezni, fényképes önéletrajzzal a principkft[kukac]gmail.com email címen lehet vagy telefonon: +36 30 204 6979 -es számon.

VILLAMOS TERVEZŐ, PROGRAMOZÓ

Villamostervező munkatársat keresünk cégünkhöz, teljes munkaidőben.

Feladata

  • Új automatizált gépek vezérlésének villamos tervezése, programjának megírása
  • Régi gépek modernizálásának a tervezése, programjának megírása
  • Már üzembe helyezett berendezések vezérlésének fejlesztése, hibaelhárítása

Elvárás

  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Minimum középszintű műszaki végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Előny

  • Tervezői jogosultság
  • EPLAN ismerete
  • Mérnöki diploma
  • 3-5 év tapasztalat
  • Székesfehérvár vagy környéki lakóhely

Állás, munka területe(i)

  • Gyártás, Termelés
  • Automatizálás
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Címünk